خونه تکونی و تاسیس سایت جدید (پست مهم)

سلام خدمت همه دوستان عزیز ،

مخصوصا دوستان قدیمی که امیدوارم با ایمیل هایی که از قدیم ازشون داشتم و فرستادم بعد از این همه مدت تعطیلی وبلاگ تونسته باشن بیان .

امروز بعد از 11 ماه تونستم بیام وبلاگ که با دیدن 741 کامنت تایید نشده واقعا شرمنده دوستان شدم 


http://s3.picofile.com/file/7708384187/comments.png


از حدود یک سال پیش تا الان (11 ماه) نتوستم بیام وبلاگ و وقتی چند روز قبل وارد وبلاگ شدم و نظرات شما دوستانو خوندم واقعا شرمنده شدم . راستش درس و دانشگاه و یه سری از مشکلات کل وقتمو ازم گرفت و من نتونستم وبلاگو به روز کنم ...


از چند هفته قبل از عید تصمیم گرفتم یه سایت جدید با امکانات بهتر و با قدرت بیشتر راه اندازی کنم و واسه سال نو آمادش کنم . ولی پیدا کردن یه هاست خوب و خونه تکونی عید و! (آخ اگه بدونین تو این دوران خونه تکونی چی کشیدم دلتون کباب میشه !!) و ... باعث شد آماده شدن سایت طول بکشه .


این آدرس وبسایت جدیده که درحال بهبود و افزایش امکانات و بهتر کردن قالب و رفع مشکلات احتمالیش هستم و بعضی از پست های خوب این وبلاگ رو هم کم کم اونطرف میذارم تا آرشیوشو یه جا داشته باشیم :

www.BestMessage.ir


http://s1.picofile.com/file/7708416127/title.png


خواهشی که ازتون دارم اینه که حتما حتما نظرات و پیشنهادات ( و احیاناً انتقادات ــ البته نه این که انتقاد پذیر نباشما ! نه اصلا !! ــ ) خودتون رو اعلام کنید تا بتونیم با کمک شما سایت بهتری داشته باشیم .


بازهم از دوستان و خوانندگان قدیمی وبلاگ که میدونم خیلی خیلی از دستم ناراحت هستین بابت نبودن و تایید نکردن نظرات عذرخواهی میکنم ، شرمنده همتون هستم . 


امیدوارم همیشه توی زندگیتون موفق باشید

توی وبسایت جدید منتظرتون هستم ، یادتون نره بیاین ها (بست مسیج.آی آر)


راستی سال نو تون هم مبارک


(این وبلاگ بعد از چند روز دیگه روی وبسایت جدید ریدایرکت میشه)
شنبه 10 فروردین 1392 |  20:40 |  توسط : علیرضا |  چاپ |  بازدید :  مرتبه   |  5 نظر